Cook story

French Sweet Story - Francuskie Makaroniki Level 2 ONLINE

Zapraszamy wszystkich miłośników słodkości na kolejną część warsztatów z pieczenia francuskich makaroników - French Sweet Story 2 - Francuskie Makaroniki Level 2!

Makaroniki to malutkie, śliczne, eleganckie i rozpływające się w ustach ciasteczka prosto z Paryża. Tym razem przeniesiemy je na wyższy level!

Makaroniki nie bez powodu nazywane są najtrudniejszymi ciastkami świata... sztuka ich przygotowywania jest bardzo czasochłonna i wymaga ogromnej precyzji, jednak patrząc na efekty zapominamy o całym trudzie!

Opanowanie sztuki ich przygotowania może być sporym wyzwaniem, ale pod okiem naszego słodkiego eksperta - Asi Banad, to co niewykonalne staje się możliwe! Jeżeli marzycie o francuskiej dekadencji i przysmakach z paryskich cukierni, a także chcielibyście zamienić się na chwilę w pâtissier to zapraszamy na warsztaty z Asią Banad z pracowni „POSYPANE”. Asia zdradzi sekrety przygotowywania perfekcyjnych makaroników na bazie bezy szwajcarskiej, a także odkryje przed Wami niezwykłe połączenia smakowe.

Tym razem na warsztatach przygotujemy makaroniki w DWÓCH wersjach kolorystycznych i w dwóch wersjach smakowych, tym razem lekkich i ... kwiatowych! Dowiecie się w jakiej temperaturze najlepiej wykonać ciasto, jak je piec. Poznacie także jej sposoby na idealny ganasz i sprawdzone porady na kremy, którymi będziemy je nadziewać! :)

Będzie to wspaniała zabawa! Zapraszamy serdecznie!

MENU WARSZTATÓW KULINARNYCH

    Makaroniki z pysznymi nadzieniami:

    • miód-lawenda
    • róża

    UWAGA! Dodatkowo poznamy tajniki ozdabiania makaroników, a kontretniej nauczymy się MALOWANIA na makaroniku kwiatków lawendy i róży.

DODATKOWE INFORMACJE

Uwaga:

Lista zakupowa pojawi się na Facebooku Cook Story oraz Instagramie. Przepisy oraz niezbędnik z podpowiedziami, gdzie kupić potrzebny sprzęt otrzymacie przed warsztatami.

Pamiętajcie, aby na czas warsztatów ustawić laptopa, tablet lub telefon w dogodnym miejscu w kuchni, aby dokładnie widzieć, co i jak przygotowuje Szef Kuchni, zapewniając sobie również miejsce do pracy.

JEŚLI NIE MOŻESZ TEGO DNIA GOTOWAĆ Z NAMI - NIC STRACONEGO! NAGRANIE Z WYDARZENIA BĘDZIESZ MÓGŁ ODTWORZYĆ W DOWOLNYM MOMENCIE!

WARSZTATY

French Sweet Story - Francuskie Makaroniki Level 2 ONLINE