Cook story

Surf & Turf Story - Skarby morza i ziemi ONLINE

Wszystkich pasjonatów morskiej kuchni oraz tych, którzy kochają mięso zapraszamy na niezwykłe warsztaty Surf & Turf Story - Skarby morza i ziemi ONLINE !

Będzie to kolejna cudowna, kulinarna opowieść, którą stworzymy wspólnie z Szefem Michałem Toczyłowskim... Świeże owoce morza, mięso najlepszej jakości oraz aromatyczne przyprawy i dodatki sprawią, że poczujecie się jak w gwiazdkowej restauracji!

Podczas warsztatów nauczycie się jak wybierać najlepsze owoce morza, jak je przyrządzać i dobrze „obrobić” oraz z czym najlepiej się komponują.
Nauczycie się także jak rozpoznać, czy stek jest dobrej jakości i jak go najlepiej przygotowywać. Zrobimy wspólnie także pyszny domowy makaron.

Będzie pysznie i bardzo inspirująco!

MENU WARSZTATÓW KULINARNYCH

    Menu:

    • Pasta fresca z chorizo, mulami i pietruszką
    • Stek z antrykotu z krewetkami,masłem czosnkowym, salsą verde i pieczonymi ziemniaczkami

DODATKOWE INFORMACJE

Uwaga!

Na zakończenie warsztatów ONLINE będziecie mieli okazję zadać pytania Szefowej Kuchni, która rozwieje Wasze wszelkie wątpliwości. Będzie inspirująco i niezwykle smacznie! Do zobaczenia!

Pamiętajcie, aby na czas warsztatów ustawić laptopa, tablet lub telefon w dogodnym miejscu w kuchni, aby dokładnie widzieć, co i jak przygotowuje Szef Kuchni, zapewniając sobie również miejsce do pracy.

JEŚLI NIE MOŻESZ TEGO DNIA GOTOWAĆ Z NAMI - NIC STRACONEGO! NAGRANIE Z WYDARZENIA BĘDZIESZ MÓGŁ ODTWORZYĆ W DOWOLNYM MOMENCIE.

WARSZTATY

Surf & Turf Story - Skarby morza i ziemi ONLINE