Cook story

Fairy Tale Story - Bajkowa uczta dla całej rodziny z dostawą produktów spożywczych

Wraz z młodym Szefem Kuchni Michałem Toczyłowskim zapraszamy wszystkich na wspólne, RODZINNE GOTOWANIE ONLINE!

Tym razem skupimy się na wspaniałych bajkach Disneya - a konkretniej na pyyyysznych potrawach rodem z kochanych przez Dzieci bajek!

Rodzinne gotowanie to doskonała okazja do kreatywnego spędzenia czasu, obudzenia w dzieciach nowych pasji do gotowania i nauczenia się nowych przepisów! To także idealny sposób na nudę... Zamiast siedzieć przed komputerem, czy telefonem pokażmy dzieciom, że gotowanie może być wspaniałą, rozwijającą zabawą! :)

Podczas warsztatów nauczymy się prostych i przepysznych dań w nieco innej "bajkowej" odsłonie... Gwarantujemy, że przygotowanie ich sprawi Wam ogromną radość!

Poznamy super przepisy na ZAKOCHANY MAKARON - czyli spaghetti z sosem pomidorowym i słynnymi klopsikami z "Zakochanego Kundla" - idealnie nadający się rodzinny obiad. Przygotujemy także pyszne CIASTECZKA Roszpunki z filmu "Zaplątani" oraz pyszne PTYSIE Kronka rodem z bajki „Nowe szaty króla”.

Na zakończenie warsztatów ONLINE będziecie mieli okazję zadać pytania Szefowi Kuchni, który rozwieje Wasze wszelkie wątpliwości. Będzie inspirująco i niezwykle smacznie!

Trzymajcie się ciepło i do zobaczenia! <3

SCENARIUSZ WARSZTATÓW

Menu:

  • Zakochany Makaron z Klopsikami - „Zakochany kundel”
  • Ciastka roszpunki - „Zaplątani”
  • Ptysie Kronka - „Nowe szaty króla”

DODATKOWE INFORMACJE

Uwaga!

Cena obejmuje dostęp do warsztatów oraz dostawę produktów spożywczych potrzebnych do gotowania.

Przy zakupie biletu i produktów spożywczych dla 1 osoby – cena 149 zł, a dla dwóch osób – 199 zł.

Bilety wraz z dostawą produktów prosto pod Twoje drzwi możesz kupować do 3 dni przed terminem warsztatów.

Koniecznie przed zakupem biletu wyślij nam swój adres na dostawy@cookstory.pl, aby sprawdzić czy produkty spożywcze dojadą do Ciebie.

Pamiętajcie, aby na czas warsztatów ustawić laptopa, tablet lub telefon w dogodnym miejscu w kuchni, aby dokładnie widzieć, co i jak przygotowuje Szef Kuchni, zapewniając sobie również miejsce do pracy.

JEŚLI NIE MOŻESZ TEGO DNIA GOTOWAĆ Z NAMI – NIC STRACONEGO! NAGRANIE Z WYDARZENIA BĘDZIESZ MÓGŁ ODTWORZYĆ W DOWOLNYM MOMENCIE.

WARSZTATY

Fairy Tale Story - Bajkowa uczta dla całej rodziny z dostawą produktów spożywczych