Cook story

Autumn Story - Jesienne Tarty ONLINE z dostawą produktów spożywczych

Kochani, gorąco zapraszamy Was na kolejne warsztaty ONLINE z Asią Banad "Posypane"! Tematem naszego spotkania będą tym razem TARTY... idealne na każdą porę dnia, bardzo sycące i niezwykle piękne.

Asia zdradzi sekrety przygotowywania perfekcyjnych tart, a także odkryje przed Wami niezwykłe połączenia smakowe. Pokaże Wam jak zrobić wspaniałe, idealnie kruche ciasto oraz przepyszne kremy, nadzienia i niecodzienne dodatki... zarówno te słodkie, jak i słone.
Na bazie najlepszych, świeżych, jesiennych składników wspólnie stworzymy 2 niezwykłe tarty - SŁODKĄ z orzechami pekan, jabłkowym karmelem i lodami waniliowymi oraz coś na obiad - WYTRAWNĄ tartę z musem z ricotty, grana padano i pieczoną dynią.

Podczas interaktywnego czatu ONLINE będziecie mieli okazję zadać pytania Asi, która rozwieje Wasze wszelkie wątpliwości. Będzie inspirująco i niezwykle smacznie!

Do zobaczenia! <3

SCENARIUSZ WARSZTATÓW

Menu:

  • Tarta pekanowa z jabłkowym karmelem i lodami waniliowymi
  • Tarta z ricottą, grana padano i pieczoną dynią

DODATKOWE INFORMACJE

Uwaga!

Cena zawiera dostęp do warsztatów online oraz DOSTAWĘ PRODUKTÓW SPOŻYWCZYCH

Cena warsztatów z produktami dla 2 osób to 199 zł

Bilety wraz z dostawą produktów prosto pod Twoje drzwi możesz kupować do 3 dni przed terminem warsztatów.

Zanim kupisz bilet wyślij nam swój adres na dostawy@cookstory.pl, aby sprawdzić czy produkty spożywcze dojadą do Ciebie.

Pamiętajcie, aby na czas warsztatów ustawić laptopa, tablet lub telefon w dogodnym miejscu w kuchni, aby dokładnie widzieć, co i jak przygotowuje Szef Kuchni, zapewniając sobie również miejsce do pracy.

WARSZTATY

Autumn Story - Jesienne Tarty ONLINE z dostawą produktów spożywczych