Cook story

Curry Story - Smaki Azji 2 ONLINE

Kochani, zapraszamy na kolejną, niezwykle kolorową i aromatyczną podróż kulinarną po AZJI!

Niezwykłe, kolorowe i aromatyczne przyprawy, takie jak curry, kurkuma, kaffir, trawa cytrynowa, imbir, galangal pieprz czarny, kolendra, kmin rzymski, gorczyca, chilli, cynamon, orientalne owoce, cudowne smaki i zapachy... to właśnie smaki Azji!

A czym właściwie jest CURRY? To nie tylko mieszanka przypraw szerokiej gamy smaków kuchni południowo-azjatyckiej, ale także nazwa sposobu przyrządzenia potraw m.in. w kuchni tajskiej, malezyjskiej czy indyjskiej... CURRY to różnorodne warzywa, ryby, mięso lub inne składniki dania w pysznym, aromatycznym sosie.

Bazując na oryginalnych azjatyckich produktach oraz tych sezonowych, łatwo dostępnych w sklepach, pokażemy Wam, jak przygotować prawdziwą ucztę!

Na zakończenie warsztatów ONLINE będziecie mieli okazję zadać pytania Szefowi Kuchni, który rozwieje Wasze wszelkie wątpliwości. Będzie inspirująco i niezwykle smacznie! Do zobaczenia!

MENU WARSZTATÓW KULINARNYCH

    Menu:

    • KAENG PHANAENG - Czerwone curry z krewetkami, owocami morza, mlekiem kokosowym

    • KAO PAD GAENG KEAW WAAN - Ryż smażony z zielonym curry, kurczakiem i warzywami

DODATKOWE INFORMACJE

UWAGA!

Lista zakupowa pojawi się na Facebooku Cook Story oraz na Instagramie. Przepisy otrzymacie przed warsztatami.

Istnieje możliwość zamówienia produktów spożywczych. Jeśli chcesz, aby produkty trafiły prosto pod Twoje drzwi lub chcesz zamówić je dla większej liczby osób - skontaktuj się z nami dostawy@cookstory.pl
Zamówienia można składać do 3 dni przed planowaną datą wydarzenia.

Pamiętajcie, aby na czas warsztatów ustawić laptopa, tablet lub telefon w dogodnym miejscu w kuchni, aby dokładnie widzieć, co i jak przygotowuje Szef Kuchni, zapewniając sobie również miejsce do pracy.

JEŚLI NIE MOŻESZ TEGO DNIA GOTOWAĆ Z NAMI - NIC STRACONEGO! NAGRANIE Z WYDARZENIA BĘDZIESZ MÓGŁ ODTWORZYĆ W DOWOLNYM MOMENCIE.

WARSZTATY

Curry Story - Smaki Azji 2 ONLINE

Bilet, wolne miejsca: 5

Wybierz liczbę i typ biletów

normalne 25,00 zł 0,00 zł
Razem 0,00 zł