Cook story

Polski Food Porn- Nowoczesna kuchnia polska ONLINE

Serdecznie zapraszamy na kolejne, pyszne warsztaty z Michałem Toczyłowskim! Był już comfort food, streetfood, eleganckie dania z owocami morza... Teraz czas na POLSKI PORN FOOD - polskie pyszności, które z pewnością pokochacie!

Kuchnia polska nie musi być nudna i tłusta... Jeżeli znudziły Wam się tradycyjne kotlety schabowe z ziemniakami, pierogi z mięsem lub zupa pomidorowa na niedzielny obiad musicie poznać tajniki kuchni Michała!

Pokaże Wam, że kuchnia polska stwarza naprawdę wspaniałe możliwości dla zwolenników "kombinowania" w kuchni! Bazując na smakach tradycyjnych odkryjecie też nowe oblicze kuchni polskiej...

Podczas warsztatów bazować będziemy na najlepszych polskich składnikach takich jak: zwykłe "niezwykłe" warzywa, owoce, świeże zioła oraz wspaniałe mięso.

Dowiemy się wielu cennych wskazówek i trików, np. jak rozpoznać świeże mięso, w jaki sposób najlepiej usmażyć kaczego burgera, jak zrobić coś niezwykłego z ziemniaka i zmienić go w polską "pizzę", czy jak najlepiej wykorzystać rodzime zioła, np. pietruszkę, lubczyk czy tymianek.

Będzie baaaardzo inspirująco i mega smacznie!

MENU WARSZTATÓW KULINARNYCH

    Menu:

    • Polska pizza, czyli cebularz z ziemniakami, białym serem i olejem rzepakowym tłoczonym na zimno

    • Burger z kaczki z modrą kapustą, ziołową salsą i grillowaną gruszką

DODATKOWE INFORMACJE

Uwaga!

Lista zakupowa pojawi się na Facebooku Cook Story oraz Instagramie. Przepisy otrzymacie przed warsztatami.

Istnieje możliwość zamówienia produktów spożywczych. Jeśli chcesz, aby produkty trafiły prosto pod Twoje drzwi - skontaktuj się z nami dostawy@cookstory.pl
Zamówienia można składać do 3 dni przed planowaną datą wydarzenia.

Pamiętajcie, aby na czas warsztatów ustawić laptopa, tablet lub telefon w dogodnym miejscu w kuchni, aby dokładnie widzieć, co i jak przygotowuje Szef Kuchni, zapewniając sobie również miejsce do pracy

JEŚLI NIE MOŻESZ TEGO DNIA GOTOWAĆ Z NAMI - NIC STRACONEGO! NAGRANIE Z WYDARZENIA BĘDZIESZ MÓGŁ ODTWORZYĆ W DOWOLNYM MOMENCIE.

Jeśli szukasz odpowiedniego wina do powyższego menu, koniecznie wybierz to polecane przez naszych sommelierów
Po zakupieniu biletu otrzymasz kod rabatowy wraz hasłem na zakup wina u naszego partnera MIELŻYŃSKI.

WARSZTATY

Polski Food Porn- Nowoczesna kuchnia polska ONLINE