Cook story

Street foodowe Love - Warsztaty ONLINE

Tęsknicie za wakacjami? Co powiecie na kulinarną wyprawę do słonecznego Mexico City i do USA? Food trucki i stragany pełne kolorów, zapachów i oczywiście pysznego STREET FOODOWEGO jedzenia... <3 My jesteśmy na TAK!

Podczas warsztatów ONLINE Szef Kuchni Michał Toczyłowski pokaże Wam, jak zrobić przepyszne, meksykańskie Tacos oraz prawdziwe amerykańskie Mac & Cheese. Dowiemy się jak zrobić pyszne, aromatyczne dodatki do dań, takie jak piklowana cebulka czy kruszonka z szynki.

Na zakończenie warsztatów ONLINE będziecie mieli okazję zadać pytania Szefowi Kuchni, który rozwieje Wasze wszelkie wątpliwości. Będzie inspirująco i niezwykle smacznie! Do zobaczenia!

SCENARIUSZ WARSZTATÓW

Menu:

  • Tacos z kurczakiem w cytrusowej marynacie, piklowaną czerwoną cebulą i marchewką oraz grillowanym ananasem i sosem jogurtowo limonkowym i świeżą kolendrą
  • Mac and cheese ze szparagami i kruszonką z szynki dojrzewającej

DODATKOWE INFORMACJE

Uwaga!

Lista zakupowa pojawi się na stronie Cook Story oraz na Facebooku i Instagramie. Przepisy otrzymacie przed warsztatami.

Istnieje możliwość zamówienia produktów spożywczych dla 2 osób w cenie 120 zł. Jeśli chcesz, aby produkty trafiły prosto pod Twoje drzwi lub chcesz zamówić je dla większej liczby osób - skontaktuj się z nami dostawy@cookstory.pl
Zamówienia można składać do 3 dni przed planowaną datą wydarzenia.

Pamiętajcie, aby na czas warsztatów ustawić laptopa, tablet lub telefon w dogodnym miejscu w kuchni, aby dokładnie widzieć, co i jak przygotowuje Szef Kuchni, zapewniając sobie również miejsce do pracy

JEŚLI NIE MOŻESZ TEGO DNIA GOTOWAĆ Z NAMI - NIC STRACONEGO! NAGRANIE Z WYDARZENIA BĘDZIESZ MÓGŁ ODTWORZYĆ W DOWOLNYM MOMENCIE.

Jeśli szukasz odpowiedniego wina do powyższego menu, koniecznie wybierz to polecane przez naszych sommelierów – Backhouse Chardonnay Sonoma County.

Po zakupieniu biletu otrzymasz kod rabatowy wraz hasłem na zakup wina u naszego partnera MIELŻYŃSKI.

WARSZTATY

Street foodowe Love - Warsztaty ONLINE

Bilet 0,00
Razem: 0,00