Cook story

Strawberry Story - Truskawkowa rozpusta ONLINE

Kochani!! Rozpoczynamy sezon na TRUSKAWKI! <3 <3 <3

Truskawki to jedne z najpopularniejszych roślin owocowych uprawianych w ogrodach i na działkach... Ale czy wiecie, że przepyszny smak to nie jedyna zaleta truskawek?

Mają one wiele cennych właściwości zdrowotnych, które poprawiają stan zdrowia i Wasze samopoczucie... Truskawki działają też dobroczynnie na serce: obniżają poziom cholesterolu i ciśnienie tętnicze. Najcenniejsze wartości odżywcze i witaminy to także: potas, fosfor, wapń, magnez, sód, żelazo, cynk, mangan, witaminy A, B1, B2, B3, B6, C, E, kwas foliowy, błonnik oraz węglowodany.

W kuchni truskawki możemy wykorzystać na wiele sposobów. Owoce te idealnie komponują się nie tylko z deserami, ale także w sałatkach, z mięsem czy w letnich drinkach!

Podczas warsztatów z Kubą Błogowskim wspólnie zrobimy kilka przepysznych i niecodziennych dań. Będzie pysznie i mega wiosennie! Zapraszamy! <3

Na zakończenie warsztatów ONLINE będziecie mieli okazję zadać pytania Szefowi Kuchni, który rozwieje Wasze wszelkie wątpliwości. Będzie inspirująco, zdrowo i niezwykle smacznie! Do zobaczenia! <3

SCENARIUSZ WARSZTATÓW

Menu:

  • Wiosenny drink, czyli truskawkowa Mimosa
  • „Sernik” na zimno z białą czekoladą i tatarem z truskawek z mięta
  • Tiramisu z truskawkami

DODATKOWE INFORMACJE

Uwaga!

Lista zakupowa pojawi się na Facebooku Cook Story oraz na Instagramie. Przepisy otrzymacie przed warsztatami.

Istnieje możliwość zamówienia produktów spożywczych dla 2 osób w cenie 120 zł. Jeśli chcesz, aby produkty trafiły prosto pod Twoje drzwi lub chcesz zamówić je dla większej liczby osób - skontaktuj się z nami dostawy@cookstory.pl
Zamówienia można składać do 3 dni przed planowaną datą wydarzenia.

Pamiętajcie, aby na czas warsztatów ustawić laptopa, tablet lub telefon w dogodnym miejscu w kuchni, aby dokładnie widzieć, co i jak przygotowuje Szefo Kuchni, zapewniając sobie również miejsce do pracy.

JEŚLI NIE MOŻESZ TEGO DNIA GOTOWAĆ Z NAMI - NIC STRACONEGO! NAGRANIE Z WYDARZENIA BĘDZIESZ MÓGŁ ODTWORZYĆ W DOWOLNYM MOMENCIE.

Jeśli szukasz odpowiedniego wina do powyższego menu, koniecznie wybierz to polecane przez naszych sommelierów – Domaine de Menad Gros Manseng IGP Côtes de Gascogne.

Po zakupieniu biletu otrzymasz kod rabatowy wraz hasłem na zakup wina u naszego partnera MIELŻYŃSKI.

WARSZTATY

Strawberry Story - Truskawkowa rozpusta ONLINE

Bilet 0,00
Razem: 0,00