Cook story

Spring Vegan Story - Wiosna z Iną Rybarczyk ONLINE

W końcu nadeszła WIOSNA! Wszystko budzi się do życia... Także nasze organizmy po zimie potrzebują porządnego zastrzyku witamin!

To będzie kulinarna opowieść o tym, jak zaskakujące i smaczne może być eksperymentowanie w kuchni! Podczas wspólnego gotowania zabierzemy z wegańskiej kuchni Iny Rybarczyk to, co najlepsze. Nadamy jej nowoczesny twist, a dania podamy w nowej formule.

Ina pokaże Wam, że roślinne, bezglutenowe i bez dodatku rafinowanego cukru przepisy są w zasięgu Waszych możliwości kulinarnych i są naprawdę pyszne!

Na zakończenie warsztatów ONLINE będziecie mieli okazję zadać pytania Szefowej Kuchni, która rozwieje Wasze wszelkie wątpliwości.

Będzie inspirująco, zdrowo i niezwykle smacznie! Do zobaczenia! <3

SCENARIUSZ WARSZTATÓW

Menu:

  • Aromatyczne bakłażany z sosem tahini i granatem
  • Batat z musem z awokado, prażoną ciecierzycą i sosem sezamowym
  • Lody bananowe z masłem orzechowym

DODATKOWE INFORMACJE

Uwaga!

Lista zakupowa pojawi się na Facebooku Cook Story oraz na Instagramie. Przepisy otrzymacie przed warsztatami.

Istnieje możliwość zamówienia produktów spożywczych dla 2 osób w cenie 120 zł. Jeśli chcesz, aby produkty trafiły prosto pod Twoje drzwi lub chcesz zamówić je dla większej liczby osób - skontaktuj się z nami dostawy@cookstory.pl
Zamówienia można składać do 3 dni przed planowaną datą wydarzenia.

Pamiętajcie, aby na czas warsztatów ustawić laptopa, tablet lub telefon w dogodnym miejscu w kuchni, aby dokładnie widzieć, co i jak przygotowuje Szefowa Kuchni, zapewniając sobie również miejsce do pracy.

JEŚLI NIE MOŻESZ TEGO DNIA GOTOWAĆ Z NAMI - NIC STRACONEGO! NAGRANIE Z WYDARZENIA BĘDZIESZ MÓGŁ ODTWORZYĆ W DOWOLNYM MOMENCIE.

WARSZTATY

Spring Vegan Story - Wiosna z Iną Rybarczyk ONLINE

Bilet 0,00
Razem: 0,00