Cook story

LOVE STORY, czyli afrodyzjaki w kuchni

Zapraszamy na zmysłowe gotowanie. Wspólnie przygotujemy kolorową i pachnącą kolację składającą się z trzech dań. A wszystko to w rytmie nastrojowej muzyki i przy lampce wina. Walentynki to wyjątkowy czas dla par i przyjaciół. A gdyby tak zamiast standardowego wyjścia na gotową kolację przygotować ją samemu? W końcu nic tak nie smakuje jak własnoręcznie przygotowane... afrodyzjaki. Zaproponowane aromatyczne menu skutecznie podkręci romantyczne walentynkowe nastroje. Będzie to niezapomniana, zaczarowana kulinarna opowieść…

SCENARIUSZ WARSZTATÓW KULINARNYCH

Menu warsztatów kulinarnych:

  • Krewetki z chilli i masłem czosnkowym na chrupiącej grzance
  • Grillowany kurczak w imbirze, z sałatką z kopru włoskiego
  • Mus czekoladowy z pomarańczą, wanilią i duszoną figą z cynamonem
  • Podczas warsztatów: wino/kawa/herbata/woda

W trakcie warsztatów będą podawane wina białe i czerwone. Wina pochodzą od Mielżyńskiego. Na zakończenie warsztatów każdy uczestnik otrzyma fartuch oraz graficznie opracowane przepisy.

Warsztaty kulinarne poprowadzi Michał Molenda wraz z Sous Chefem. Michał Molenda ukończył legendarną szkołę Le Cordon Bleu na kierunku kucharskim i cukierniczym i posiada staż z certyfikatem w Ritz Escoffier (*** Michelin). 

Zgodnie z informacjami podanymi wcześniej w opisie wydarzenia warsztaty kulinarne miała prowadzić Anna Pastuszka-Zańczak. Z osobami, które dokonały zakupu warsztatów przed zmianą osoby prowadzącej warsztaty kulnarne będziemy kontaktowali się telefonicznie.

DODATKOWE INFORMACJE

Jest wiele przepisów kulinarnych i propozycji restauracji na kolację we dwoje. W domu nie wszytkie przepisy wychodzą, w restauracjach w tym dniu jest wiele osob, które spędzaje ten wyjątkowy czas w taki sam sposób. Dlatego pomyśleliśmy o czymś wyjątkowym - o gotowaniu i kolacji we dwoje w wyjątkowym towarzystwie i we wspaniałej atmosferze. To na pewno będzie zaskakująca i niezapomniana kolacja.

WARSZTATY

LOVE STORY, czyli afrodyzjaki w kuchni

Wybierz liczbę biletów 0,00 zł
Razem: 0,00 zł