Cook story

Chaczapuri Story - Kuchnia gruzińska ONLINE

Zapraszamy na niezwykłe warsztaty ONLINE z Gagikiem Grigoryan!

Tradycyjna KUCHNIA GRUZIŃSKA jest pełna niezwykłych smaków i zapachów. Oczywiście wszystkim najbardziej znane jest chaczapuri... ale czy wiecie, że ma ono wiele odmian?

Dania gruzińskie są niezwykle aromatyczne i zróżnicowane. Ogromną rolę odgrywają tu przyprawy takie jak: papryka, koperek, imbir, goździki, cynamon, mięta, kminek, estragon, a także rozmaryn, szafran oraz czosnek. Bardzo często dodawane są do potraw (zarówno tych słonych jak i słodkich) orzechy włoskie, laskowe a także migdały.

Podczas warsztatów dowiemy się wielu ciekawostek o historii i kulturze kulinarnej tego kraju, a co ważniejsze nauczymy się gotować klasyki kuchni gruzińskiej! Wspólnie zrobimy CHACZAPURI PO ADŻARSKU oraz pyszną, gruzińską SAŁATKĘ Z OGÓRKÓW, POMIDORÓW I ORZECHÓW WŁOSKICH.... Będzie smacznie, rodzinnie i wesoło!

Na zakończenie warsztatów ONLINE będziecie mieli okazję zadać pytania Szefowi Kuchni, który rozwieje Wasze wszelkie wątpliwości. Będzie inspirująco i niezwykle smacznie! Do zobaczenia !

SCENARIUSZ WARSZTATÓW

Menu:

  • Chaczapuri po adżarsku - pyszny placek formowany w kształcie łódeczki, wypełniony serem z jajkiem na wierzchu
  • Tradycyjna sałatka z pomidorami, ogórkami i orzechami włoskimi

DODATKOWE INFORMACJE

Uwaga!

Lista zakupowa pojawi się na Facebooku Cook Story i Instagramie. Przepisy otrzymacie przed warsztatami.

Istnieje możliwość zamówienia produktów spożywczych dla 2 osób w cenie 120 zł. Jeśli chcesz, aby produkty trafiły prosto pod Twoje drzwi lub chcesz zamówić je dla większej liczby osób - skontaktuj się z nami dostawy@cookstory.pl
Zamówienia można składać do 3 dni przed planowaną datą wydarzenia.

Pamiętajcie, aby na czas warsztatów ustawić laptopa, tablet lub telefon w dogodnym miejscu w kuchni, aby dokładnie widzieć, co i jak przygotowuje Szef Kuchni, zapewniając sobie również miejsce do pracy.

JEŚLI NIE MOŻESZ TEGO DNIA GOTOWAĆ Z NAMI - NIC STRACONEGO! NAGRANIE Z WYDARZENIA BĘDZIESZ MÓGŁ ODTWORZYĆ W DOWOLNYM MOMENCIE.

Jeśli szukasz odpowiedniego wina do powyższego menu, koniecznie wybierz to polecane przez naszych sommelierów – Ammiraglia Masovivo Vermentino IGT Toscana.

Po zakupieniu biletu otrzymasz kod rabatowy wraz hasłem na zakup wina u naszego partnera MIELŻYŃSKI.

WARSZTATY

Chaczapuri Story - Kuchnia gruzińska ONLINE

Bilet 0,00
Razem: 0,00